Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Uczniowie na zdjęciu grupowym.

Uczniowie klas IVa, Vb, VIc oraz VIIb spędzili fantastyczny dzień w Szczecinie!

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zajęć edukacyjnych w Morskim Centrum Nauki, gdzie mogliśmy w ciekawy i interaktywny sposób poznawać tajemnice nauki oraz otaczającego nas świata. 
Uczennice w parku linowym.

Ale to była przygoda!

8 czerwca klasa 6M wybrała się do Poznania. Podróż pociągiem i tramwajem była świetnym początkiem dnia pełnego wrażeń.

Uczniowie na zdjęciu grupowym w parku owadów.

Uczniowie klasy III d przeżyli wspaniałą przygodę w Parku Rozrywki „Owadogigant” w Lubnicy!

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, emocjonujące podchody oraz ciekawe warsztaty przyrodnicze. Nie zabrakło śmiechu, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil. 

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Dbamy o to aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

e-mail: sekretariat@sp2zlotow.pl