Turniej „Z Orlika na Stadion” – kategoria U15 (ścieżka amatorska)
Nasza szkolna drużyna z klas 8 wzięła udział w turnieju eliminacyjnym, który odbył się na Złotowskim Orliku. Mimo dzielnej i ambitnej postawy nie udało się nam wywalczyć awansu do kolejnego etapu.



