We wtorek, 20 maja, w ramach Tygodnia Profilaktyki "Bezpieczne Dni w Dwójce", gościliśmy wyjątkowych specjalistów – zespół ratowników ze Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie oraz zespół ze Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna.
Wybrane klasy wzięły udział w praktycznych lekcjach udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady ratowania życia – umiejętności, które mogą okazać się bezcenne, zwłaszcza przed zbliżającymi się wakacjami.
Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wizytę, zaangażowanie i cenne wskazówki, jak nieść pomoc w sytuacjach zagrożenia życia!


