Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Uczniowie stoją z dyplomami

Podsumowanie konkursów w Miejskiej Bibliotece Publicznej

17 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Julian Gemza z klasy V a otrzymał dyplom i upominek za udział w konkursie plastycznym "Palić, nie palić - oto jest pytanie?". Hanna Kowalska z klasy VIII a zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym na ulotkę "Moje zdrowie w moich rękach".

Uczniowie stoją na boisku piłkarskim

XXIV Finał Powiatu o Puchar Tymbarku

XXIV Finał Powiatu o Puchar Tymbarku za nami!
Uczniowie wykonują plakat o Adamie Mickiewiczu

Niezwykła lekcja j. polskiego

Jak w ciekawy sposób zdobyć wiedzę o patronie naszej szkoły i autorze wiersza pt. "Przyjaciele", który właśnie omawiała klasa IVb? Np. wykonując ogromną notatkę graficzną lub plakat.