Jak radzić sobie w trudnej sytuacji

W związku z pandemią koronawirusa na świecie, martwimy się o zdrowie nasze i naszych bliskich, próbujemy odnaleźć się w nowych warunkach, które wynikają z ograniczeń wprowadzonych przez rząd na obywateli.

czytaj więcej

easy image caption plugin

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Znaleźliśmy się w trudnej dla nas wszystkich sytuacji. W związku z pandemią koronawirusa na świecie, martwimy się o zdrowie nasze i naszych bliskich, próbujemy odnaleźć się w nowych warunkach.

czytaj więcej

easy image caption plugin

Rodzic w czasie nauki zdalnej

Czas nauki zdalnej jest czasem trudnym zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Podczas pobytu w domu dziecko ma wiele przyjemniejszych, w jego odczuciu, zajęć niż siedzenie nad książkami. Często rodzice chcą zmotywować dziecko do nauki, ale nie zawsze wiedzą jak.

czytaj więcej

image caption module joomla

gallery 2948052 644

Ostatnio dodane

Komunikat
W dniach od 27.07.2020r. do 17.08.2020r. z powodu okresu urlopowego  szkoła będzie nieczynna.
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Wiadomości

Tradycyjny sad

Na projekcie pt. ,,Tradycyjne Sad’’ rozmawiamy i zbieramy informacje dotyczące tradycyjnej uprawy jabłoni. Głównym celem naszego projektu jest założenie ,,mini” sadu jabłoni w okolicach naszej szkoły. Bardzo nam na tym zależy, ponieważ chcemy aby w naszej okolicy i nie tylko jabłka były uprawiane w naturalny sposób bez żadnych zabiegów chemicznych.

Do naszej grupy należą:

- Michalina Miłkowska (szefowa zespołu)

- Wanesa Kufel

- Zuzanna Maciejewska

- Anna Zdrenka

- Wiktoria Łoboda

- Natalia Idzik

- Igor Skiba

- Nicolas Krakowiak

Wraz z naszym opiekunem Panią Maritą Hiller, która czuwa nad tym, aby wszystko przebiegało według planu.

2017 10 18 074632m

Pin It

jadlospis

salagim

dbi2018m

tsadm

cdws