Ostatnio dodane

Komunikat
W dniach od 27.07.2020r. do 17.08.2020r. z powodu okresu urlopowego  szkoła będzie nieczynna.
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Wolni od uzależnień

Post on 27 listopad 2019
by Super User

19 listopada br. w sali kinowej ZCAS w Złotowie nasi uczniowie wzięli udział w multimedialnym Konkursie pn. "Wolni od uzależnień". Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 70 pytań testowych z wykorzystaniem platformy internetowej Kahoot. Warunkiem uzyskania podium była nie tylko szeroka wiedza dotycząca negatywnych skutków stosowania substancji psychoaktywnych czy udzielania pierwszej pomocy, ale także refleks. Naszemu uczniowi Cezaremu Zarębie serdecznie gratulujemy zajęcia III miejsca!

Pin It