Ostatnio dodane

Spotkanie noworoczne
Spotkanie noworoczne - zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Wigilia Świetlicy Środowiskowej
Dzieci ze Świetlicy środowiskowej ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 spotkały się na wspólnej wigilii. R...
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia uczniowie klasy 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 z opiekunami M. Mirr i J. Białą udali się na...

Chyba nie ma o co pytać, nauczyliśmy się czytać !

Post on 02 grudzień 2019
by Super User

26.11.2019r. do grona czytelników biblioteki szkolnej dołączyli uczniowie klas pierwszych. Uroczyście obiecali, że będą szanować książki i przestrzegać regulaminu biblioteki. Swoje zobowiązanie przypieczętowali odciskiem palca złożonym na karcie czytelnika. Inscenizację w postaci wesołych wierszyków i zagadek  przygotowały  uczennice z klas piątych. Świeżo upieczeni czytelnicy wypożyczyli  pierwsze książki z biblioteki. Na pamiątkę uroczystości otrzymali dyplomy oraz zakładki do książek.

Pin It