Ostatnio dodane

Komunikat
W dniach od 27.07.2020r. do 17.08.2020r. z powodu okresu urlopowego  szkoła będzie nieczynna.
Wypożyczenia przenośnego sprzętu komputerowego
Regulamin użyczenia szkolnych laptopów i tabletów dla uczniów - pobierz   Wniosek o użyczenie sprz...

Chyba nie ma o co pytać, nauczyliśmy się czytać !

Post on 02 grudzień 2019
by Super User

26.11.2019r. do grona czytelników biblioteki szkolnej dołączyli uczniowie klas pierwszych. Uroczyście obiecali, że będą szanować książki i przestrzegać regulaminu biblioteki. Swoje zobowiązanie przypieczętowali odciskiem palca złożonym na karcie czytelnika. Inscenizację w postaci wesołych wierszyków i zagadek  przygotowały  uczennice z klas piątych. Świeżo upieczeni czytelnicy wypożyczyli  pierwsze książki z biblioteki. Na pamiątkę uroczystości otrzymali dyplomy oraz zakładki do książek.

Pin It