Ostatnio dodane

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI
W dniu dzisiejszym 8.12.2022r. odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI. Naszą sz...

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI

Post on 11 grudzień 2022
by Super User

W dniu dzisiejszym 8.12.2022r. odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej klas IV-VI. Naszą szkołę repreentowali uczniowie: Antoni Judycki, Oliwier Czekała, Ksawery Gebler, Filip Sefeld, Franciszek Olszewski, Błażej Chmielewski, Igor Chmielewski, Filip Tesmer, Stanisław Lenartowicz i Alan Fac. Nasi uczniowie pierwszy mecz przegrali z SP 1 Złotów - 2:1; drugi mecz zremisowai z SP 2 Jastrowie 3:3, a trzeci mecz wygrali z SP 3 Złotów 3:1. Turniej zakończyli na II miejscu w powiecie złotowskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Wyniki Turnieju:

SP 3 Złotów - I miejsce

SP 2 Złotów - II miejsce

SP 2 Jastrowie - III miejsce

SP 1 Złotów - IV miejsce

Pin It