Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „ Mistrz i Wicemistrz Kaligrafii”

8.05.2025 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „ Mistrz i Wicemistrz Kaligrafii” przygotowany przez p. I. Młynarską, A. Warzewską i A. Matylis - Skrentną. Konkurs został objęty patronatem przez Burmistrza Miasta Złotowa p. Jakuba Pieniążkowskiego.
Konkurs był skierowany do uczniów klas I – III z czterech szkół podstawowych ze Złotowa. W konkursie wzięło udział 16 uczniów, którzy pod czujnym okiem komisji konkursowej pięknie przepisywali przygotowane przez organizatora teksty. Po ukończeniu pracy uczestnicy udali się na poczęstunek, a komisja wyłoniła Mistrzów i Wicemistrzów Kaligrafii w trzech kategoriach:
KLASA I
Mistrz Kaligrafii – Marcelina Łukaszewicz – Szkoła Podstawowa nr 2
Wicemistrz Kaligrafii – Filip Sikora – Szkoła Podstawowa nr 1
KLASA II
Mistrz Kaligrafii – Julia Grochowska – Szkoła Podstawowa nr 2
Wicemistrz Kaligrafii – Amelia Marcinkowska – Szkoła Podstawowa nr 2
KLASA III
Mistrz Kaligrafii – Agata Sławska– Szkoła Podstawowa nr 2
Wicemistrz Kaligrafii – Adriana Pyszka - Szkoła Podstawowa nr 2
Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy i piękne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Złotowa. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego przedsięwzięcia Panu Burmistrzowi, nauczycielkom kl. I – III ze szkół złotowskich, dyrektorom, rodzicom, a uczniom i uczennicom, którzy wzięli udział w konkursie, gorąco gratulujemy.
 
 

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Dbamy o to aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

e-mail: sekretariat@sp2zlotow.pl