Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Złotowie pod Honorowym Patronatem Burmistrza

8 maja w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Złotów. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie.

Konkurs wpisywał się w obchody Dnia Bibliotekarza, dlatego też tematyka dyktand koncentrowała się wokół biblioteki i wartości czytania książek.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przewodnicząca Renata Grochowska oraz członkinie Barbara Mincewicz i Marcelina Grochowska.
 
Tytuły Mistrzów Ortografii zdobyli:
Amelia Stefaniak (SP3, kl. II),
Zuzanna Głogowska (SP1, kl. III)
Alicja Chuchrak (SP1, kl. IV),
Adam Kurzawa (SP3, kl. V),
Filip Kowalski (SP1, kl. VI)
 
Wysokie lokaty zajęli także uczniowie SP2:
Judyta Batko (kl. II) – 3. miejsce
Colin Grochowski (kl. III) – 2. miejsce
Stanisław Gmurczyk (kl. IV) – 2. miejsce
Maciej Mojsa (kl. V) – 2. miejsce
Oliwier Czekała (kl. VI) – 2. miejsce
 
Laureaci otrzymali bony o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku a wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami oraz pięknym wydaniem „Legend wielkopolskich”.
 

#narodowyprogramrozwojuczytelnictwa

#NPRCz

Wydarzenie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

 
 

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Dbamy o to aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

e-mail: sekretariat@sp2zlotow.pl