Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» IV A » IV B » IV C » V A » V B » VI A » VII A » VII B » VII C » VIII A » VIII B » VIII C » VIII D

Plany różnych dzienników

» I b » Ia » Ic » II b » IIa » IIc » III a » III b » III c

Klasa IV A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 matematyka
IV A - Misztal B. (101)
historia
IV A - Filipkowska B. (101)
j. niemiecki
IV A - Fertikowska M. (101)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Sroka N. (sg 2)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 1 - Fertała A. (mała sala)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 2 - Starszak J. (sg 3)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 2)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 2 - Fertała A. (mała sala)
j. polski
IV A - Bamberska E. (101)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Sroka N. (sg 1)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Sroka N. (sg 2)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 2)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 2 - Fertała A. (mała sala)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 1 - Fertała A. (mała sala)
wychowanie fizyczne
IV A wf gr. 2 - Starszak J. (sg 2)
matematyka
IV A - Misztal B. (101)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Sroka N. (sg 1)
religia
IV A - Rakowski W. (101)
4 10:40-11:25 j. polski
IV A - Bamberska E. (103)
j. polski
IV A - Bamberska E. (101)
j. angielski
IV A - Majewska E. (101)
j. angielski
IV A - Majewska E. (101)
matematyka
IV A - Misztal B. (101)
5 11:35-12:20 informatyka
IV A - Grajczak M. (206)
j. polski
IV A - Bamberska E. (101)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Starszak J. (basen)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Ziółkowski A. (basen)
muzyka
IV A - Warzewska A. (101)
j. polski
IV A - Bamberska E. (101)
6 12:40-13:25 j. angielski
IV A - Majewska E. (105)
przyroda
IV A - Sieracka M. (101)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Starszak J. (basen)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Ziółkowski A. (basen)
j. niemiecki
IV A - Fertikowska M. (101)
zajęcia z wychowawcą
IV A - Filipkowska B. (101)
7 13:40-14:25 zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Sroka N. (sg 1)
matematyka
IV A - Misztal B. (101)
przyroda
IV A - Sieracka M. (101)
technika
IV A - Wacyk M. (101)
8 14:30-15:15 zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 2 - Sroka N. (sg 1)
zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Sroka N. (sg 3)
wychowanie do życia w rodzinie
IV A - Ziółkowski A. (101)
religia
IV A - Rakowski W. (101)
9 15:20-16:05 zajęcia sportowe
IV A zajęcia sportowe gr. 1 - Sroka N. (sg 3)
plastyka
IV A - Wacyk M. (101)
10 16:10-16:55

Klasa IV B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Fertała A. (mała sala)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Sieracki T. (sg 2)
j.francuski
IV B j.franc. - Konat-Suchy J. (103)
j. niemiecki
IV B j.niem. - Fertikowska M. (104)
matematyka
IV B - Brewka P. (104)
matematyka
IV B - Brewka P. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (104)
2 08:50-09:35 j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Majewska E. (104)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Sieracki T. (sg 2)
zajęcia z wychowawcą
IV B - Grunau M. (104)
j. polski
IV B - Łazur D. (104)
j.francuski
IV B j.franc. - Konat-Suchy J. (102)
j. niemiecki
IV B j.niem. - Fertikowska M. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (104)
3 09:45-10:30 informatyka
IV B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Majewska E. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (104)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Sieracki T. (sg 1)
religia
IV B - Rakowski W. (104)
j.francuski
IV B j.franc. - Konat-Suchy J. (102)
j. niemiecki
IV B j.niem. - Fertikowska M. (104)
plastyka
IV B - Jakubowska-Buszka M. (104)
4 10:40-11:25 j. polski
IV B - Łazur D. (104)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Fertała A. (mała sala)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 2 - Sieracki T. (sg 1)
basen
IV B - Ziółkowski A. (basen)
przyroda
IV B - Sieracka M. (104)
historia
IV B - Żeromska-Borkowska A. (104)
5 11:35-12:20 j. polski
IV B - Łazur D. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (104)
wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Sieracki T. (sg 1)
przyroda
IV B - Sieracka M. (104)
muzyka
IV B - Warzewska A. (104)
6 12:40-13:25 matematyka
IV B - Brewka P. (104)
j. polski
IV B - Łazur D. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Majewska E. (101)
religia
IV B - Rakowski W. (104)
Przyroda po angielsku
IV B - Rogacka M. (104)
7 13:40-14:25 matematyka
IV B - Brewka P. (104)
j. polski
IV B - Łazur D. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (104)
j. angielski
IV B j.ang. gr. 2 - Majewska E. (101)
technika
IV B - Wacyk M. (104)
informatyka
IV B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
IV B wf gr. 1 - Sieracki T. (mała sala)
wychowanie do życia w rodzinie
IV B - Ziółkowski A. (104)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa IV C - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
IV C - Grajczak M. (206) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
wychowanie fizyczne
IV C - Maciejaszek M. (sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
2 08:50-09:35 j. niemiecki
IV C - Gola-Kleszcz A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
matematyka
IV C - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. angielski
IV C - Majewska E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
j. angielski
IV C - Majewska E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
3 09:45-10:30 j. polski
IV C - Wnuk J. (215)
j. polski
IV C - Wnuk J. (215)
basen
IV C - Ziółkowski A. (basen)
religia
IV C - Rakowski W. (215)
matematyka
IV C - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
4 10:40-11:25 przyroda
IV C - Sieracka M. (215)
j. polski
IV C - Wnuk J. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
muzyka
IV C - Warzewska A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. polski
IV C - Wnuk J. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
5 11:35-12:20 przyroda
IV C - Sieracka M. (215)
religia
IV C - Rakowski W. (215) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
matematyka
IV C - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
matematyka
IV C - Jacoszek D. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
j. polski
IV C - Wnuk J. (215) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
6 12:40-13:25 technika
IV C - Wacyk M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
historia
IV C - Filipkowska B. (215) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
plastyka
IV C - Wacyk M. (215) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
j. angielski
IV C - Majewska E. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
wychowanie fizyczne
IV C - Maciejaszek M. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
IV C - Wnuk J. (215)
wychowanie fizyczne
IV C - Maciejaszek M. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
8 14:30-15:15 j. niemiecki
IV C - Gola-Kleszcz A. (215) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa V A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (204)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.1 - Sieracki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.2 - Starszak J. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. angielski
V A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. niemiecki
V A j.niem. gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (105)
biologia
V A - Sieracka M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
2 08:50-09:35 j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (204)
informatyka
V A inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.1 - Sieracki T. (sg 1)
j. angielski
V A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
j. niemiecki
V A j.niem. gr. 2 - Gola-Kleszcz A. (105)
geografia
V A - Usidus P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
3 09:45-10:30 zajęcia z wychowawcą
V A - Jakubowska-Buszka M. (204)
matematyka
V A - Brewka P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
matematyka
V A - Brewka P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
informatyka
V A inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
V A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. angielski
V A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.2 - Starszak J. (sg 2)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
V A wf gr.1 - Sieracki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.2 - Starszak J. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
matematyka
V A - Brewka P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
plastyka
V A - Jakubowska-Buszka M. (204)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
V A wf gr.1 - Sieracki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V A wf gr.2 - Starszak J. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
j. polski
V A - Pietrzak - Hamerla E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
historia
V A - Żeromska-Borkowska A. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
technika
V A - Wacyk M. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
matematyka
V A - Brewka P. (204) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
6 12:40-13:25 historia
V A - Żeromska-Borkowska A. (204)
religia
V A - Rakowski W. (204)
muzyka
V A - Warzewska A. (204) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
religia
V A - Rakowski W. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
7 13:40-14:25 j. angielski
V A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (204) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. niemiecki
V A j.niem. gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (205)
8 14:30-15:15 j. angielski
V A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (204)
j. niemiecki
V A j.niem. gr. 2 - Gola-Kleszcz A. (205)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa V B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. polski
V B - Bamberska E. (205)
matematyka
V B - Misztal B. (205)
informatyka
V B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
V B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (205)
2 08:50-09:35 j. polski
V B - Bamberska E. (205)
muzyka
V B - Warzewska A. (205)
biologia
V B - Sieracka M. (205)
j. polski
V B - Bamberska E. (205)
matematyka
V B - Misztal B. (205)
3 09:45-10:30 matematyka
V B - Misztal B. (205)
j. polski
V B - Bamberska E. (205)
j. polski
V B - Bamberska E. (205)
historia
V B - Żeromska-Borkowska A. (205)
informatyka
V B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
V B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (205)
4 10:40-11:25 j. niemiecki
V B j. niem gr. 2 - Gola-Kleszcz A. (209)
j. angielski
V B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (205)
religia
V B - Rakowski W. (205)
j. niemiecki
V B j. niem gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (104)
j. angielski
V B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (205)
religia
V B - Rakowski W. (205)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 2)
5 11:35-12:20 j. niemiecki
V B j. niem gr. 1 - Gola-Kleszcz A. (205)
j. angielski
V B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (209)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 1 - Poniecki T. (sg 2)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 2 - Maciejaszek M. (mała sala)
j. niemiecki
V B j. niem gr. 2 - Gola-Kleszcz A. (205)
j. angielski
V B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (104)
geografia
V B - Usidus P. (205)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 2)
6 12:40-13:25 technika
V B - Wacyk M. (205)
zajęcia z wychowawcą
V B - Bamberska E. (205)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 1 - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
V B wf gr. 2 - Maciejaszek M. (sg 3)
historia
V B - Żeromska-Borkowska A. (205)
7 13:40-14:25 zajęcia sportowe
V B - Sroka N. (sg 3)
plastyka
V B - Wacyk M. (205)
matematyka
V B - Misztal B. (205)
8 14:30-15:15 zajęcia sportowe
V B - Sroka N. (sg 1)
9 15:20-16:05 zajęcia sportowe
V B - Sroka N. (sg 1)
10 16:10-16:55

Klasa VI A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
VI A - Piesiak S. (209)
j. angielski
VI A - Grunau M. (209)
biologia
VI A - Rogacka M. (209) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
2 08:50-09:35 matematyka
VI A - Brewka P. (209)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
j. angielski
VI A - Grunau M. (209)
historia
VI A - Żeromska-Borkowska A. (209) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (209) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
3 09:45-10:30 j. niemiecki
VI A - Gola-Kleszcz A. (209)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
geografia
VI A - Filipkowska B. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
j. angielski
VI A - Piesiak S. (209)
historia
VI A - Żeromska-Borkowska A. (209)
4 10:40-11:25 wychowanie fizyczne
VI A - Ziółkowski A. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
zajęcia z wychowawcą
VI A - Żeromska-Borkowska A. (203)
matematyka
VI A - Brewka P. (209)
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
matematyka
VI A - Brewka P. (209)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
VI A - Ziółkowski A. (sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
wychowanie fizyczne
VI A - Ziółkowski A. (sg 3)
matematyka
VI A - Brewka P. (209)
Przyroda po angielsku
VI A - Rogacka M. (209)
wychowanie fizyczne
VI A - Ziółkowski A. (sg 3)
6 12:40-13:25 religia
VI A - Rakowski W. (209)
muzyka
VI A - Warzewska A. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
j. niemiecki
VI A - Gola-Kleszcz A. (209)
technika
VI A - Wacyk M. (209) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
j. polski
VI A - Pietrzak - Hamerla E. (203)
7 13:40-14:25 plastyka
VI A - Wacyk M. (209)
j. angielski
VI A - Piesiak S. (209)
j. niemiecki
VI A - Gola-Kleszcz A. (209)
informatyka
VI A - Grajczak M. (209) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
religia
VI A - Rakowski W. (203)
8 14:30-15:15
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa VII A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 informatyka
VII A inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (105)
biologia
VII A - Rogacka M. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (basen)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (basen)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 3)
2 08:50-09:35 chemia
VII A - Kołodziej K. (106)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (basen)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (basen)
j. polski
VII A - Pietrzak - Hamerla E. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 3)
3 09:45-10:30 matematyka
VII A - Jacoszek D. (105)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 3)
j. polski
VII A - Pietrzak - Hamerla E. (105)
chemia
VII A - Kołodziej K. (106)
geografia
VII A - Duda G. (105)
4 10:40-11:25 informatyka
VII A inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. niemiecki
VII A j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (105)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (209)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 2)
fizyka
VII A - Kołodziej K. (106)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (105)
j. niemiecki
VII A j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (116)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 2 - Majewska E. (105)
5 11:35-12:20 historia
VII A - Bamberska E. (105)
j. niemiecki
VII A j. niem gr. 2 - Fertikowska M. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 2)
j. niemiecki
VII A j. niem gr. 2 - Fertikowska M. (102)
j. angielski
VII A j.ang. gr. 1 - Majewska E. (105)
religia
VII A - Rakowski W. (105)
biologia
VII A - Rogacka M. (105)
6 12:40-13:25 wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
historia
VII A - Bamberska E. (105)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (mała sala)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
fizyka
VII A - Kołodziej K. (106)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
religia
VII A - Rakowski W. (105)
j. polski
VII A - Pietrzak - Hamerla E. (105)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 1 - Starszak J. (mała sala)
wychowanie fizyczne
VII A wf gr. 2 - Ziółkowski A. (sg 2)
j. polski
VII A - Pietrzak - Hamerla E. (105)
8 14:30-15:15 muzyka
VII A - Wacyk M. (105)
matematyka
VII A - Jacoszek D. (105)
plastyka
VII A - Wacyk M. (105)
geografia
VII A - Duda G. (105)
j. polski
VII A - Pietrzak - Hamerla E. (105)
9 15:20-16:05 zajęcia z wychowawcą
VII A - Starszak J. (105)
10 16:10-16:55

Klasa VII B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 historia
VII B - Żeromska-Borkowska A. (102)
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (102) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (102) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
religia
VII B - Rakowski W. (102)
2 08:50-09:35 geografia
VII B - Duda G. (102) Dodatkowi nauczyciele: Fertikowska Magdalena
biologia
VII B - Rogacka M. (102)
j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (102)
wychowanie fizyczne
VII B wf chł. - Starszak J. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
wychowanie fizyczne
VII B wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
chemia
VII B - Kołodziej K. (106) Dodatkowi nauczyciele: Fertikowska Magdalena
3 09:45-10:30 j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (102) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
fizyka
VII B - Kołodziej K. (106) Dodatkowi nauczyciele: Mirr Mariola
matematyka
VII B - Jacoszek D. (102) Dodatkowi nauczyciele: Mirr Mariola
wychowanie fizyczne
VII B wf chł. - Starszak J. (sg 3)
wychowanie fizyczne
VII B wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
biologia
VII B - Rogacka M. (102) Dodatkowi nauczyciele: Fertikowska Magdalena
4 10:40-11:25 j. polski
VII B - Pietrzak - Hamerla E. (102) Dodatkowi nauczyciele: Buczkowska - Linke Beata
j. niemiecki
VII B j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (102)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Mirr Mariola
matematyka
VII B - Jacoszek D. (102) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
j. niemiecki
VII B j. niem. gr. 2 - Fertikowska M. (102)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (103)
matematyka
VII B - Jacoszek D. (102) Dodatkowi nauczyciele: Mirr Mariola
5 11:35-12:20 matematyka
VII B - Jacoszek D. (102) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
matematyka
VII B - Jacoszek D. (102)
chemia
VII B - Kołodziej K. (106) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
j. niemiecki
VII B j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (102)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (103) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
informatyka
VII B inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (102)
6 12:40-13:25 j. niemiecki
VII B j. niem. gr. 2 - Fertikowska M. (103)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 1 - Grunau M. (102)
wychowanie fizyczne
VII B wf chł. - Starszak J. (sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
wychowanie fizyczne
VII B wf dz. - Maciejaszek M. (mała sala)
zajęcia z wychowawcą
VII B - Fertikowska M. (102)
fizyka
VII B - Kołodziej K. (106) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
informatyka
VII B inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VII B j.ang. gr. 2 - Grunau M. (102) Dodatkowi nauczyciele: Mirr Mariola
7 13:40-14:25 religia
VII B - Rakowski W. (102)
plastyka
VII B - Wacyk M. (102) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
historia
VII B - Żeromska-Borkowska A. (102) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
geografia
VII B - Duda G. (102) Dodatkowi nauczyciele: Grochowska Renata
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
VII B wf chł. - Starszak J. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII B wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
muzyka
VII B - Warzewska A. (102)
doradztwo zawodowe
VII B - Żeromska-Borkowska A. (102)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa VII C - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
VII C j. niem gr. 2 - Fertikowska M. (104)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
historia
VII C - Filipkowska B. (103)
informatyka
VII C inf. gr. 2 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
2 08:50-09:35 matematyka
VII C - Misztal B. (103)
fizyka
VII C - Kołodziej K. (103)
j. niemiecki
VII C j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (215)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
chemia
VII C - Kołodziej K. (106)
informatyka
VII C inf. gr. 1 - Grajczak M. (206)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
3 09:45-10:30 j. niemiecki
VII C j. niem gr. 1 - Fertikowska M. (214)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 2 - Rogacka M. (103)
biologia
VII C - Rogacka M. (103)
j. niemiecki
VII C j. niem gr. 2 - Fertikowska M. (215)
j. angielski
VII C j.ang. gr. 1 - Rogacka M. (103)
j. polski
VII C - Wnuk J. (103)
matematyka
VII C - Misztal B. (103)
4 10:40-11:25 chemia
VII C - Kołodziej K. (106)
historia
VII C - Filipkowska B. (103)
geografia
VII C - Duda G. (103)
wychowanie fizyczne
VII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII C wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
biologia
VII C - Rogacka M. (103)
5 11:35-12:20 j. polski
VII C - Wnuk J. (103)
matematyka
VII C - Misztal B. (103)
j. polski
VII C - Wnuk J. (103)
wychowanie fizyczne
VII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII C wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
fizyka
VII C - Kołodziej K. (106)
6 12:40-13:25 wychowanie fizyczne
VII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VII C wf dz. - Maciejaszek M. (mała sala)
zajęcia z wychowawcą
VII C - Misztal B. (103)
j. polski
VII C - Wnuk J. (103)
matematyka
VII C - Misztal B. (103)
j. polski
VII C - Wnuk J. (103)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
VII C wf chł. - Poniecki T. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VII C wf dz. - Maciejaszek M. (mała sala)
geografia
VII C - Duda G. (103)
religia
VII C - Rakowski W. (103)
muzyka
VII C - Warzewska A. (103)
8 14:30-15:15 doradztwo zawodowe
VII C - Żeromska-Borkowska A. (103)
plastyka
VII C - Wacyk M. (103)
religia
VII C - Rakowski W. (103)
9 15:20-16:05 wychowanie do życia w rodzinie
VII C - Poniecki T. (103)
10 16:10-16:55

Klasa VIII A - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 religia
VIII A - Rakowski W. (214)
fizyka
VIII A - Kołodziej K. (106)
fizyka
VIII A - Kołodziej K. (106)
biologia
VIII A - Rogacka M. (214)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (214)
2 08:50-09:35 j. angielski
VIII A - Piesiak S. (214)
j. niemiecki
VIII A - Fertikowska M. (106)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (214)
j. angielski
VIII A - Piesiak S. (214)
j. polski
VIII A - Joncel A. (214)
3 09:45-10:30 chemia
VIII A - Kołodziej K. (106)
informatyka
VIII A - Grajczak M. (206)
geografia
VIII A - Duda G. (214)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (214)
wos
VIII A - Filipkowska B. (214)
4 10:40-11:25 matematyka
VIII A - Jacoszek D. (214)
matematyka
VIII A - Jacoszek D. (214)
j. niemiecki
VIII A - Fertikowska M. (214)
historia
VIII A - Filipkowska B. (214)
religia
VIII A - Rakowski W. (214)
5 11:35-12:20 j. polski
VIII A - Joncel A. (214)
j. polski
VIII A - Joncel A. (214)
j. polski
VIII A - Joncel A. (214)
zajęcia z wychowawcą
VIII A - Joncel A. (214)
doradztwo zawodowe
VIII A - Żeromska-Borkowska A. (214)
6 12:40-13:25 j. polski
VIII A - Joncel A. (214)
j. angielski
VIII A - Piesiak S. (214)
historia
VIII A - Filipkowska B. (214)
wos
VIII A - Filipkowska B. (214)
7 13:40-14:25 edukacja dla bezpieczeństwa
VIII A - Sieracki T. (214)
wychowanie fizyczne
VIII A wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII A wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
chemia
VIII A - Kołodziej K. (214)
wychowanie fizyczne
VIII A wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII A wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
8 14:30-15:15 wychowanie do życia w rodzinie
VIII A - Poniecki T. (214)
wychowanie fizyczne
VIII A wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII A wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VIII A wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII A wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa VIII B - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. angielski
VIII B - Grunau M. (203)
chemia
VIII B - Kołodziej K. (106)
wychowanie do życia w rodzinie
VIII B - Poniecki T. (203)
2 08:50-09:35 doradztwo zawodowe
VIII B - Żeromska-Borkowska A. (203)
matematyka
VIII B - Misztal B. (203)
j. angielski
VIII B - Grunau M. (203)
geografia
VIII B - Duda G. (203)
3 09:45-10:30 historia
VIII B - Filipkowska B. (203)
religia
VIII B - Rakowski W. (203)
chemia
VIII B - Kołodziej K. (106)
j. polski
VIII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
fizyka
VIII B - Kołodziej K. (106)
4 10:40-11:25 matematyka
VIII B - Misztal B. (203)
fizyka
VIII B - Kołodziej K. (106)
historia
VIII B - Filipkowska B. (203)
biologia
VIII B - Rogacka M. (203)
j. polski
VIII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
5 11:35-12:20 matematyka
VIII B - Misztal B. (203)
wos
VIII B - Filipkowska B. (203)
j. polski
VIII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
matematyka
VIII B - Misztal B. (203)
j. polski
VIII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
6 12:40-13:25 edukacja dla bezpieczeństwa
VIII B - Sieracki T. (203)
wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII B wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
j. polski
VIII B - Pietrzak - Hamerla E. (203)
informatyka
VIII B - Grajczak M. (206)
wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII B wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
7 13:40-14:25 j. angielski
VIII B - Grunau M. (203)
j. niemiecki
VIII B - Gola-Kleszcz A. (203)
wos
VIII B - Filipkowska B. (203)
wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII B wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
8 14:30-15:15 religia
VIII B - Rakowski W. (203)
zajęcia z wychowawcą
VIII B - Gola-Kleszcz A. (203)
j. niemiecki
VIII B - Gola-Kleszcz A. (203)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
VIII B wf chł. - Poniecki T. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VIII B wf dz. - Ziółkowski A. (sg 3)
10 16:10-16:55

Klasa VIII C - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 j. niemiecki
VIII C - Fertikowska M. (101)
2 08:50-09:35 historia
VIII C - Filipkowska B. (101)
matematyka
VIII C - Brewka P. (101)
chemia
VIII C - Kołodziej K. (106)
biologia
VIII C - Rogacka M. (101)
historia
VIII C - Filipkowska B. (101)
3 09:45-10:30 j. angielski
VIII C - Grunau M. (101)
j. niemiecki
VIII C - Fertikowska M. (101)
j. angielski
VIII C - Grunau M. (203)
j. polski
VIII C - Bamberska E. (101)
j. polski
VIII C - Bamberska E. (203)
4 10:40-11:25 wos
VIII C - Filipkowska B. (101)
matematyka
VIII C - Brewka P. (105)
j. polski
VIII C - Bamberska E. (206)
j. polski
VIII C - Bamberska E. (116)
geografia
VIII C - Filipkowska B. (205)
5 11:35-12:20 matematyka
VIII C - Brewka P. (101)
fizyka
VIII C - Kołodziej K. (106)
religia
VIII C - Rakowski W. (206)
fizyka
VIII C - Kołodziej K. (106)
wos
VIII C - Filipkowska B. (103)
6 12:40-13:25 j. polski
VIII C - Bamberska E. (101)
wychowanie fizyczne
VIII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII C wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
religia
VIII C - Rakowski W. (206)
j. angielski
VIII C - Grunau M. (105)
wychowanie fizyczne
VIII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII C wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
7 13:40-14:25 chemia
VIII C - Kołodziej K. (106)
edukacja dla bezpieczeństwa
VIII C - Sieracki T. (106)
matematyka
VIII C - Brewka P. (105)
wychowanie fizyczne
VIII C wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII C wf dz. - Ziółkowski A. (sg 2)
8 14:30-15:15 zajęcia z wychowawcą
VIII C - Brewka P. (101)
informatyka
VIII C - Grajczak M. (206)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
VIII C wf chł. - Poniecki T. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VIII C wf dz. - Ziółkowski A. (sg 3)
10 16:10-16:55

Klasa VIII D - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00-08:45 chemia
VIII D - Kołodziej K. (106)
religia
VIII D - Rakowski W. (116)
j. angielski
VIII D - Piesiak S. (116)
historia
VIII D - Filipkowska B. (116)
2 08:50-09:35 matematyka
VIII D - Jacoszek D. (116)
wos
VIII D - Filipkowska B. (116)
historia
VIII D - Filipkowska B. (116)
matematyka
VIII D - Jacoszek D. (116)
matematyka
VIII D - Jacoszek D. (116)
3 09:45-10:30 j. angielski
VIII D - Piesiak S. (116)
matematyka
VIII D - Jacoszek D. (116)
j. polski
VIII D - Joncel A. (116)
biologia
VIII D - Rogacka M. (116)
j. polski
VIII D - Joncel A. (116)
4 10:40-11:25 j. angielski
VIII D - Piesiak S. (116)
j. polski
VIII D - Joncel A. (116)
j. polski
VIII D - Joncel A. (116)
chemia
VIII D - Kołodziej K. (106)
fizyka
VIII D - Kołodziej K. (106)
5 11:35-12:20 religia
VIII D - Rakowski W. (116)
j. niemiecki
VIII D - Gola-Kleszcz A. (116)
wos
VIII D - Filipkowska B. (116)
geografia
VIII D - Filipkowska B. (116)
6 12:40-13:25 zajęcia z wychowawcą
VIII D - Kołodziej K. (116)
edukacja dla bezpieczeństwa
VIII D - Sieracki T. (116)
fizyka
VIII D - Kołodziej K. (106)
j. niemiecki
VIII D - Gola-Kleszcz A. (116)
7 13:40-14:25 j. polski
VIII D - Joncel A. (116)
wychowanie fizyczne
VIII D wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII D wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
wychowanie do życia w rodzinie
VIII D - Rogacka M. (116)
wychowanie fizyczne
VIII D wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII D wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
8 14:30-15:15 informatyka
VIII D - Grajczak M. (206)
wychowanie fizyczne
VIII D wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII D wf dz. - Maciejaszek M. (sg 2)
wychowanie fizyczne
VIII D wf chł. - Poniecki T. (sg 1)
wychowanie fizyczne
VIII D wf dz. - Maciejaszek M. (sg 3)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Dziennik I b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
10:40-11:25
religia
Ks. Brzeziński B. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Klawunn M. (mała sala) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
12:40-13:25
j. angielski
Tyranowicz J. (403) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
08:00-08:45
j. niemiecki
Sadowska I. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (206) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
11:35-12:20
j. angielski
Tyranowicz J. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
08:00-08:45
szachy
Duda G. (218) Dodatkowi nauczyciele: Wnuk Jolanta
08:50-09:35
religia
Ks. Brzeziński B. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Joncel Anna
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Klawunn M. (218) Dodatkowi nauczyciele: Gola-Kleszcz Anna

Dziennik Ia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
09:45-10:30
religia
Ks. Brzeziński B. (402)
10:40-11:25
edukacja informatyczna
Świder M. (402)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
09:45-10:30
szachy
Świder M. (402)
10:30-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (401)
12:40-13:25
j. niemiecki
Sadowska I. (402)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Świder M. (mała sala)
08:00-08:45
j. angielski
Majewska E. (402)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Świder M. (mała sala)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
10:40-11:25
religia
Ks. Brzeziński B. (402)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
08:00-08:45
j. angielski
Majewska E. (402)
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Świder M. (402)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Świder M. (mała sala)

Dziennik Ic - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
religia
Ks. Brzeziński B. (403)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
08:00-08:45
j. angielski
Tyranowicz J. (403)
08:50-09:35
religia
Ks. Brzeziński B. (403)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
09:45-10:30
edukacja informatyczna
Massel A. (206)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Massel A. (mała sala)
08:00-08:45
j. angielski
Tyranowicz J. (403)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Massel A. (mała sala)
11:35-12:20
j. niemiecki
Sadowska I. (403)
08:00-08:45
szachy
Świder M. (403)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Massel A. (403)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Massel A. (mała sala)

Dziennik II b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Sadowska I. (sg 1)
08:50-09:35
edukacja informatyczna
Sadowska I. (206)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
11:35-12:20
j. niemiecki
Sadowska I. (217)
12:40-13:25
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
08:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
11:35-12:20
religia
Ks. Brzeziński B. (217)
12:40-13:25
j. angielski
Tyranowicz J. (217)
08:50-09:35
basen
Maciejaszek M. (basen)
09:45-10:30
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Sadowska I. (basen)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
12:40-13:25
j. angielski
Tyranowicz J. (217)
13:40-14:25
szachy
Sadowska I. (217)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Sadowska I. (sg 3)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Sadowska I. (mała sala)
08:50-09:35
j. niemiecki
Sadowska I. (217)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Sadowska I. (217)

Dziennik IIa - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Warzewska A. (sg 3)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
11:35-12:20
j. angielski
Tyranowicz J. (201)
12:40-13:25
j. niemiecki
Sadowska I. (201)
08:50-09:35
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
08:00-08:45
basen
Maciejaszek M. (basen)
09:45-13:25
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
13:40-14:25
j. angielski
Tyranowicz J. (201)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:40-11:25
szachy
Świder M. (201)
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Warzewska A. (201)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Warzewska A. (mała sala)
11:35-12:20
religia
Ks. Brzeziński B. (201)
12:40-13:25
j. niemiecki
Sadowska I. (201)

Dziennik IIc - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:40-11:25
j. angielski
Tyranowicz J. (216)
11:35-12:20
religia
Ks. Brzeziński B. (216)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
10:40-11:25
edukacja informatyczna
Tyranowicz J. (206)
11:35-12:20
j. angielski
Tyranowicz J. (216)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
09:45-10:30
basen
Maciejaszek M. (basen)
10:40-11:25
zajęcia z wychowawcą
Tyranowicz J. (216)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
12:40-13:25
j. niemiecki
Sadowska I. (216)
08:00-08:45
szachy
Świder M. (216) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Konat-Suchy Joanna
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena
11:35-12:20
religia
Ks. Brzeziński B. (216)
12:40-13:25
j. niemiecki
Sadowska I. (216)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (mała sala) Dodatkowi nauczyciele: Jakubowska-Buszka Magdalena, Konat-Suchy Joanna
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Maciejaszek M. (mała sala) Dodatkowi nauczyciele: Duda Grzegorz, Jakubowska-Buszka Magdalena, Konat-Suchy Joanna
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Tyranowicz J. (216)

Dziennik III a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Młynarska I. (mała sala)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
12:40-13:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
14:30-15:15
j. niemiecki
Sadowska I. (218)
11:35-12:20
j. niemiecki
Sadowska I. (218)
12:40-13:25
j. angielski
Majewska E. (218)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
14:30-15:15
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
15:20-16:05
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
10:40-11:25
basen
Starszak J. (basen)
11:35-12:20
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Młynarska I. (218)
12:40-13:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
14:30-15:15
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
11:35-12:20
edukacja informatyczna
Grajczak M. (206)
12:40-13:25
religia
Ks. Brzeziński B. (218)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
14:30-15:15
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
15:20-16:05
szachy
Młynarska I. (218)
10:40-11:25
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
11:35-12:20
j. angielski
Majewska E. (202)
12:40-13:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
14:30-15:15
edukacja wczesnoszkolna
Młynarska I. (218)
15:20-16:05
wychowanie fizyczne
Młynarska I. (mała sala)

Dziennik III b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
10:40-11:25
j. angielski
Majewska E. (204)
11:35-12:20
j. niemiecki
Fertikowska M. (204)
12:40-13:25
informatyka
Grajczak M. (206)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
12:40-13:25
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
11:35-12:20
basen
Poniecki T. (basen)
12:40-13:25
basen
Poniecki T. (basen)
13:40-14:25
j. niemiecki
Fertikowska M. (202)
14:30-15:15
j. angielski
Majewska E. (202)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Sieracka M. (mała sala)
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
10:40-11:25
szachy
Duda G. (202)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Sieracka M. (mała sala)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)
12:40-13:25
religia
Ks. Brzeziński B. (202)
13:40-15:15
edukacja wczesnoszkolna
Sieracka M. (202)

Dziennik III c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Sławska R. (sg 3)
10:40-13:25
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (202)
13:40-14:25
szachy
Sławska R. (202)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (202)
10:40-11:25
religia
Ks. Brzeziński B. (203)
11:35-12:20
j. angielski
Majewska E. (203)
09:45-10:30
j. angielski
Majewska E. (202)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (202)
12:40-13:25
basen
Poniecki T. (basen)
13:40-14:25
basen
Poniecki T. (basen)
14:30-15:15
j. niemiecki
Fertikowska M. (203)
09:45-10:30
religia
Ks. Brzeziński B. (105)
10:40-11:25
informatyka
Grajczak M. (206)
11:35-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (202)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Sławska R. (202)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Sławska R. (mała sala)
11:35-12:20
j. niemiecki
Fertikowska M. (205)