29 kwietnia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się gala wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. To wyjątkowe wyróżnienie dla uczniów, których pasja i wytrwałość pozwoliły osiągnąć najwyższe wyniki w regionie.
Z dumą przypominamy, że w gronie nagrodzonych znalazła się Natalia Kamińska, która pod okiem polonistki, pani Danuty Łazur przygotowała się do konkursu i zdobyła tytuł laureatki z języka polskiego. Składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za wysiłek włożony w naukę i godne reprezentowanie naszej szkoły.
Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)


