W kolejnym dniu akcji ,, Bezpieczne Dni w Dwójce,, gościliśmy Panie ze Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Złotowie. Uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w spotkaniu poświęconym uzależnieniom - dowiedzieli się, od czego można się uzależnić, jakie zagrożenia się z tym wiążą, jakie mogą być skutki oraz jak walczyć z nałogami.
Z kolei klasy VI uczestniczyli w praktycznych zajęciach z pierwszej pomocy, prowadzonych przez przedstawicieli Stowarzyszenia Malta. Uczniowie mieli okazję nauczyć się podstawowych zasad udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia życia. To był kolejny dzień pełen wartościowych doświadczeń i ważnej wiedzy.


