Czwartek upłynął nam pod znakiem kolejnego dnia akcji „Bezpieczne Dni w Dwójce”
Ponownie mieliśmy przyjemność gościć ratownika medycznego ze Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, który przeprowadził dla kolejnych klas niezwykle ważne zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.



