Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Nasi uczniowie w drodze na Olimp!
W listopadzie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna, której celem była popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. Test wielokrotnego wyboru do łatwych na pewno nie należał.
Znamy już wynik konkursu, w którym wzięło udział 2228 uczniów ze szkół podstawowych z klas IV-VI oraz 688 z klas VII-VIII. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca- od 37 do 55.
Najlepsze wyniki uzyskali: Natalia Kamińska, Natalia Kowalczyk, Martyna Michałek z VI b, Szymon Olszewski z VI c oraz Maria Piszczek z VII b. Najmłodszy uczestnik, Tymon Batko z kl. V a, zajął również wysoką lokatę- 45 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!