Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce w Złotowie

Dnia 02.10.2023r. w poniedziałek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce w Złotowie.

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów z klasy VII A,B oraz z klasy VIII A. Uczniowie zmagali się w konkurencjach biegowych i technicznych. Zofia Błażejewska zdobyła srebrny medal w pchnięciu kulą, srebrny medal wywalczyła Natalia Dzierzawa w biegu na 600 metrów, brązowy medal zdobyła Lena Klimek w skoku w dal oraz brązowy medal zdobył Mikołaj Bobek w skoku wzwyż. Wszystkimi zawodnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Więcej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)