Spektakl teatralny "Mały"

Wciąż jesteśmy pod ogromnym wrażeniem spektaklu teatralnego w wykonaniu szkolnego koła teatralnego EUFORIA pt. "Mały", opartego na podstawie książki Antoine Saint de Exupery'ego pt. "Mały Książę".

Serdecznie dziękujemy za wszystkie emocje! Gratulujemy wspaniałego występu uczniom klasy VIb oraz opiekunkom koła, pani Danucie Łazur oraz pani Paulinie Usidus, dyrekcji oraz wszystkim pracownikom Złotowskiego Centrum Kultury za wsparcie i pomoc. Dziękujemy Rodzicom i wszystkim gościom, którzy przybyli na nasz spektakl. ❤️