Teatr "Euforia" zaprasza na przedstawienie! Premiera 21 marca godz. 15:00 Dom Kultury w Złotowie

Koło Teatralne "Euforia" i Złotowski Dom Kultury pragną zaprosić naszą społeczność szkolną na przedstawienie pt. "Mały" - opowieść o niezwykłym chłopcu, który od lat uczy, jak patrzeć na świat oczami dziecka, jak nie zatracić wrażliwości i wyobraźni, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość!
Chcemy w ten sposób powitać z Wami wiosnę oraz uświetnić Międzynarodowy Dzień Teatru, który również przypada pod koniec marca.
Autorem scenariusza i muzyki jest Tomasz Bieliński, aktor i reżyser z Warszawy, który współpracuje z nami od początku działalności "Euforii".
Choć jest to zupełnie inny spektakl niż "Kopciuszkowo, znaczy zdrowo", będzie i wzruszająco, i humorystycznie
Może kiedyś niespodziewanie i do Was przyjdzie mały chłopiec, który powie: „Proszę, narysuj mi baranka” albo przyśni Wam się 🦊, od którego usłyszycie: "Jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla ciebie jedyny na świecie"? Po obejrzeniu naszej wersji "Małego Księcia"Antoine'a de Saint-Exupery na pewno ich rozpoznacie
Spektakle dla klas IV-VIII odbęda się w ZDK 21 marca o 11:00 i 12:30, a naszych najmłodszych zapraszamy do salki lustrzanej w piątek 22 marca.
21 marca o 15:00 zapraszamy Rodziny i Przyjaciół na premierę (wejściówki do odebrania w ZDK).
Trzymajcie za nas kciuki, bo praca nad tym magicznym tekstem to nie lada wyzwanie ✨🥰