Teatrzyk kamishibai - warsztaty z Biblioteką Pedagogiczną w Złotowie

Kreatywność, zaangażowanie, wyobraźnia, m.in. tymi cechami wykazali się uczniowie klasy IV a i VI b na środowym spotkaniu z Biblioteką Pedagogiczną w Złotowie. Teatrzyk kamishibai okazał się początkiem warsztatów, w które uczniowie zaangażowali się bez reszty.
Powstała nie tylko opowieść, której autorami byli wszyscy uczniowie, ale także sporządzili oni ilustracje do własnej bajki. Dziękujemy za odwiedziny i wspaniałą lekcje biblioteczną, z pewnością jeszcze się spotkamy 🙂
Projekt realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego.