VIII Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej w Pile

We wtorek 19 marca sześcioro uczniów z naszej szkoły: Filip Batko, Antoni Lachowski, Oskar Michałek (IIIa), Mikołaj Michałek (Va), Natalia Kamińska (VIb) oraz Wanda Kania (VIIb) wzięło udział w VIII Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Pile.

Nasi reprezentanci poradzili sobie rewelacyjnie! 👏🏻 Spośród ponad 200 uczestników Filip, Oskar oraz Mikołaj zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!😊

Wiecej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć) Wiecej zdjęć znajdą Państwo tutaj (proszę kliknąć)