Blue

Witamy Uczniów

W Nowym Roku Szkolnym

Życzymy samych sukcesów w nauce i wytrwałości w dążeniu do celu. Uśmiechów na twarzach i wielu wspaniałych chwil w szkole.

Panie bibliotekarki

8 maja - Dzień Bibliotekarza i Bibliotek!

Dzisiaj w naszej szkole świętujemy wyjątkowy dzień! Świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek :)
8 maja obchodzone jest święto związane z osobami, bez których biblioteki nie mogłyby funkcjonować.
Plakat bezpieczne dni w dwójce dzień 2

"Bezpieczne Dni w Dwójce" - dzień 2

Wczoraj w ramach akcji "Bezpieczne dni w Dwójce" gościliśmy pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile, Stowarzyszenie Malta, funkcjonariuszkę policji oraz strażaków z Państowej Straży Pożarnej. Pracownik WORD oraz p. Monika Drabowicz przypomnieli dzieciom zasady bezpieczeństwa na drodze, a zwłaszcza wyjaśnili, jak być widocznym, podkreślając, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.

Uczniowie siedzą na sali rozpraw

Na sali rozpraw - wizyta w Sądzie Rejonowym

We wtorek 7.05.2024 r. klasa VII a gościła w murach Sądu Rejonowego w Złotowie. Uczniowie poznali wnętrza sądu, byli też obserwatorami rozprawy z zakresu prawa karnego.