Zebranie Rodziców klas I

Drukuj PDF

Dnia 11 czerwca 2015 r. o godz 17.00

odbędzie się zebranie organizacyjne Rodziców dzieci,

które w roku szkolnym 2015/16

będą uczniami klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2.

Miejsce spotkania - holl szkoły.

ZAPRASZAMY

Próbny sprawdzian kl V

Drukuj PDF

Próbny sprawdzian dla klas  V

W naszej szkole 19 maja 2015 r.  odbędą się dwa powszechne badania Instytutu Badań Edukacyjnych – kompetencji trzecioklasistów oraz kompetencji piątoklasistów. Pokażą mocne i słabe strony uczniów z zakresu języka polskiego i matematyki, pomogą nauczycielom lepiej planować dalszą pracę z uczniami, sprawdzą, czy szkoła pomogła im rozwinąć umiejętności rozumowania, myślenia strategicznego, argumentowania, wnioskowania czy dokonywania interpretacji.

 

Wyniki jednego i drugiego testu będą informacją dla nauczycieli i szkoły o tym, jaki poziom kompetencji z języka polskiego i matematyki osiągnęli uczniowie w badanych obszarach.

Więcej…

1d w Bibliotece

Drukuj PDF

We wtorek 5 maja klasa 1d wybrała się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Złotowie. Dzieci z wielkim zaciekawieniem przemierzały galerię i kolejne zbiory. Miały okazję zobaczyć, największą i najmniejszą książkę. Bezbłędnie udzieliły odpowiedzi na pytania quizowe i odczytały życzenia książki. Uczniowie otrzymali zakładki do książek.

Aikido w 1c

Drukuj PDF

Dnia 30.04 zaprosiliśmy na lekcję wychowania fizycznego wyjątkowych gości. Naszą rówieśniczkę Michalinę i jej tatę. Pan Piotr jest instruktorem japońskiej sztuki walki AIKIDO i prowadzi takie zajęcia dla najmłodszych. Wszyscy z zaciekawieniem słuchaliśmy opowiadań na temat owej dyscypliny oraz podziwialiśmy jak filigranowa Michalinka kilkoma ruchami powala tatę na łopatki.