Teatrzy w Bibliotece Miejskiej

Drukuj PDF

III miejsce kółka teatralnego klas I- III w XI Powiatowym Konkursie Literackim „Przygoda z lekturą pt. „Baśniowy świat braci Grimm” w kategorii: teatr kukiełkowy.

Więcej…

Wycieczka przyrodnicza na łąkę - 1b

Drukuj PDF

Obserwacja roślin i zwierząt za pomocą lupy i szkła powiększającego.

Więcej…

Dzień Dziecka 2014

Drukuj PDF

Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się pod hasłem „dobrej zabawy”. Masa atrakcji, jak malowanie twarzy, trampolina, konkurencje sportowe, konkursy, a przede wszystkim wizyta straży pożarnej. Ta ostatnia zapewniła wielu zimny prysznic- w sensie dosłownym. Na koniec odbył się mecz w dwa ognie- nauczyciele i rodzice kontra uczniowie VIb. Oczywiście wygrali uczniowie. Rewanż za rok.

Więcej…

Czwartki LA

Drukuj PDF

img_0632 W czwartek 22maja 2014 r. odbył się na stadionie przy ulicy Wioślarskiej finał miejski czwartków lekkoatletycznych. Po raz ostatni walczono na bieżni, skoczniach i rzucano piłeczką palantową. Najlepsi stawali na podium, wśród nich są także uczniowie naszej szkoły:

Sara Wendt- rzut piłeczką palantową – I miejsce, Dominik Kolanko- rzut piłeczką palantową – II miejsce, Dominik Spottek- skok w dal- II miejsce, Marcelina Paluszkiewicz- bieg na 60m- III miejsce.  Sara Wendt, Dominik Kolanko oraz Dominik Spottek będą reprezentowali naszą szkołę oraz miasto w Ogólnopolskim Finale Czwartków w Łodźi, który odbędzie się już 20- 22 czerwca.

Więcej…