Czwartki LA

Drukuj PDF

img_0632 W czwartek 22maja 2014 r. odbył się na stadionie przy ulicy Wioślarskiej finał miejski czwartków lekkoatletycznych. Po raz ostatni walczono na bieżni, skoczniach i rzucano piłeczką palantową. Najlepsi stawali na podium, wśród nich są także uczniowie naszej szkoły:

Sara Wendt- rzut piłeczką palantową – I miejsce, Dominik Kolanko- rzut piłeczką palantową – II miejsce, Dominik Spottek- skok w dal- II miejsce, Marcelina Paluszkiewicz- bieg na 60m- III miejsce.  Sara Wendt, Dominik Kolanko oraz Dominik Spottek będą reprezentowali naszą szkołę oraz miasto w Ogólnopolskim Finale Czwartków w Łodźi, który odbędzie się już 20- 22 czerwca.

Więcej…

Wycieczka 2b do Torunia

Drukuj PDF

Więcej…

Dzień Europy

Drukuj PDF

Dnia 28 maja odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Europy. Uczniowie zostali zapoznani  z podstawowymi pojęciami dotyczącymi Unii Europejskiej, poznali jej symbole, dowiedzieli się jakie korzyści wynikają z przynależności do niej.

Więcej…

Konkurs j. angielski - wyniki

Drukuj PDF

Konkurs obejmował zagadnienia gramatyczne i leksykalne zawarte w podstawie programowej dla szkoły podstawowej. Adresatami konkursu byli uczniowie szczególnie uzdolnieni językowo.

Więcej…