Pasowanie pierwszoklasistów

Drukuj PDF

Pasowanie na Ucznia to ważny dzień w życiu każdego Pierwszaka. Od 14 października 2014r.  84 pierwszoklasistów zostało pasowanych przez panią dyrektor Mariolę Mirr na uczniów naszej szkoły. W obecności zaproszonych gości, klas drugich i trzecich i oczywiście rodziców wypowiedzieli uroczyste ŚLUBUJĘ. Pod opieką swoich pań klasy pierwsze przygotowały wspaniały program artystyczny- dzieci recytowały, śpiewały oraz grały na instrumentach. Czuwały nad nimi duszki szkoły- uczennice klas czwartych- Ania Adamczyk, Julka Kaleta oraz Amelka Świtała. Na koniec nowi uczniowie otrzymali prezenty- słodkie upominki od klas drugich oraz wspaniałe rożki obfitości od rodziców. Życzymy powodzenia naszym Pierwszoklasistom.

Więcej…

Wycieczka 1b

Drukuj PDF

Wspaniale bawiliśmy się na wycieczce, na której byliśmy we wtorek 07.10.2014r. Byliśmy w magazynach firmy Media Expert, gdzie mogliśmy zobaczyć jak układa się towary na najwyższych półkach; sami również wjechaliśmy pod sufit magazynu. Po odpoczynku i posiłku, obładowani prezentami od firmy pojechaliśmy do schroniska dla zwierząt. Tam my zawieźliśmy prezenty- karmę dla zwierząt. Mogliśmy za to wejść obejrzeć pieski, pobawić się z tymi, które były łagodne i nam nie zagrażały. Na wycieczce poznaliśmy inną, niż na co dzień, część naszego pięknego miasta.

Więcej…

Warsztaty makramy

Drukuj PDF


29  września 2014 r. w bibliotece szkolnej odbyła się kolejna edycja warsztatów rękodzieła artystycznego  pod nazwą Moda na makramę. Upominki dla najbliższych. Zajęcia przeprowadziła  Pani  Jolanta Surma, instruktor  z  Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie. Podczas warsztatów uczniowie kl.IVa wykonali  sznurkowego pajacyka i serduszko. Celem zajęć było pogłębianie sprawności manualnej uczniów, rozwijanie zainteresowań i twórczych pasji.

Więcej…

Biegi przełajowe w Krajence

Drukuj PDF

22 września 2014r w Krajence przy Szkole Podstawowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do sztafety przystąpiło osiem drużyn, nasza drużyna w składzie: Marcelina Paluszkiewicz, Nicole Gappa, Martyna Żołna , Madzia Kalla, Dobrusia Miłkowska, Mateusz Albin, Filip Głasek, Radek Leoniak, Michał Kalla, Dominik Kolanko oraz Antoni Skrentny po wyczerpującej walce zdobyła pierwsze miejsce.

GRATULUJEMY!

Więcej…