Szanty Duo

Drukuj PDF

W niezwykłej lekcji muzyki uczestniczyli nasi uczniowie- był to koncert zespołu Szanty Duo. 20 października 2016r. uczestnicy koncertu przenieśli się do świata, w którym prawdziwe wilki morskie snują opowieści o codziennym życiu na statku, o morskich obyczajach, o ich zmaganiu z morzem. Konkursy i zabawy, wspólne śpiewy sprawiły, że wszyscy żywiołowo uczestniczyli w koncercie.

Więcej…

Matematyczne asy

Drukuj PDF

Od września nasza szkoła przystąpiła do projektu „Matematyczne Asy”. Projekt prowadzony jest przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ OŚWIATY W ZŁOTOWIE, które poprzez udział w konkursie na realizację zadań w zakresie rozwoju edukacji matematycznej Fundacji mBank pozyskało środki finansowe na wykonanie zadania. W zajęciach uczestniczy dziesięcioro uczniów z klas III, którzy wykazują szczególne uzdolnienia matematyczne. Z pozyskanych środków zostały zakupione pomoce dydaktyczne, które urozmaicają dzieciom przyswajanie wiedzy.

Więcej…

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego

Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że w Turnieju szachowy o Mistrzostwo Drużynowe Powiatu Złotowskiego zajęliśmy 3 miejsce.  Zawody odbyły się 19.10. w POPP. Naszą szkołę reprezentowali:

Denis Rohs - 3 a - kapitan
Aleksander Rohs 2 b
Aleks Tereszczuk 2b
Janina Pająk 4b
Warto nadmienić iż mieliśmy najmłodszą wielkowo drużynę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…

Cztery Żywioły

Drukuj PDF

Krótką inscenizację pt. „Cztery żywioły” przygotowali i przedstawili uczniowie klasy 3b dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Ogień, powietrze, woda i ziemia są nam potrzebne, ale mogą stać się niebezpiecznymi żywiołami. Ożywiona dyskusja po przedstawieniu ujawniła, że uczniowie mają dużą wiedzę na ten temat.

Więcej…


Fatal error: Function name must be a string in /home/dwojka/domains/sp2zlotow.pl/public_html/logs/~(1) : runtime-created function on line 1