Odblaskowe pierwszaki 2014

Drukuj PDF

W czwartek (11.09.) przedstawiciele Komendy Policji oraz WORDu z Piły obdarowali wszystkich Pierwszoklasistów znaczkami odblaskowymi. Zwrócili uwagę na konieczność noszenia tych znaczków, zarówno przy tornistrze, jak i na ubraniu. Przypomnieli również wiele zasad bezpieczeństwa dotyczących poruszania się po drodze. 

Więcej…

Narodowe czytanie 2014

Drukuj PDF

Nasza  szkoła  wzięła  udział  w  akcji  Narodowe  Czytanie, której inicjatorem jest Prezydent  Rzeczypospolitej  Polskiej  Bronisław  Komorowski. W piątek  5 września  o  godz.  10.45 we  wszystkich  klasach 4 – 6 Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie nauczyciele i uczniowie  czytali  fragmenty wybranych części W pustyni i w puszczy  H.Sienkiewicza.

Szkoła tańca Hajdasz

Drukuj PDF

Kolejny raz odbyły się w naszej szkole pokazy szkoły tańca i dobrych manier „Hajdasz”. W czwartek  (04.09.2014) dużą salę gimnastyczną roztańczyli uczniowie klas młodszych uczestnicząc w pokazach. Dzieciom bardzo podobała się taka lekcja muzyki, gdzie mogli poskakać, potańczyć, a zamiast oceny otrzymać medal.

Więcej…

Inauguracja Nowego Roku Szkolnego

Drukuj PDF

W poniedziałek 01 września 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 przygotowana przez Małgorzatę Rogacką i Michała Grajczaka. Gościli na niej: poseł na sejm RP pan Stanisław Chmielewski, Inspektor do spraw Oświaty i Kultury pani Danuta Szewczuk, proboszcz parafii pod wezwaniem św. św. Piotra i Pawła ksiądz Arkadiusz Kalinowski oraz przedstawiciel policji.

Więcej…