Konkurs artystyczny - "Ciepła i bezpieczna jesień z DUON"

Drukuj PDF

 

Klasa 3B wzięła udział w konkursie artystycznym "Ciepła i bezpieczna jesień z DUON". Długo czekaliśmy na wyniki. 3 grudnia przybyła przedstawicielka firmy i wręczyła wszystkim dzieciom upominki. Największą radość sprawiła nam wiadomość, że BARTŁOMIEJ BABIAK zajął I miejsce w tym konkursie i otrzymał specjalną nagrodę. Gratulujemy!

Iwona Młynarska

Wieczór wróżb i czarów w 3b

Drukuj PDF

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji obrzędów ludowych. Wszyscy uczestnicy spotkania chcieli wiedzieć co czeka ich w przyszłości. Z serc i karteczek z imionami poznali imiona swoich pierwszych sympatii.

Więcej…

Głuchy telefon - teatrzyk pacynkowy

Drukuj PDF

Klasa 3B przygotowała dla klas pierwszych i drugich teatrzyk z własnoręcznie wykonanymi pacynkami. A oto morał jaki wypłynął z tego krótkiego przedstawienia:
         "Tu się morał rodzi w głowie:
           Słuchaj tego, co ktoś powie!
           Bo nie darmo ten się trudzi,
           Kto uważnie słucha ludzi..."

Iwona Młynarska

Jak chronić uszy? - spotkanie kl. 3b z pielęgniarką szkolną

Drukuj PDF

24 listopada odwiedziła naszą klasę pani pielęgniarka. Tematem spotkania był nasz narząd słuchu. Opowiedziała, że to co widzimy, to małżowina uszna. Pozostałe części ucha znajdują się wewnątrz głowy. Ucho jest narządem, dzięki któremu słyszymy i utrzymujemy równowagę. Aby dobrze słyszeć, należy dbać o uszy.

Więcej…